RattaNeo Diamond I f107 fotel rattan naturalny

RattaNeo Diamond I f107 fotel rattan naturalny

RattaNeo
Diamond I f107
Ostatnie sztuki w magazynie
2 048,00 zł
Brutto

Parametry produktu:

wysokość: 99 cm
szerokość: 68 cm
głębokość: cm

waga:  kg

Stan produktu: Gotowy

Czas wysyłki: 48H

 

Śnieżno-białe meble z dizajnerskiej kolekcji Diamond, których oryginalny wzór wykreowany przez projektantów markowych mebli RattaNeo został zastrzeżony w Europejskim Urzędzie Patentowym. Kolekcja Diamond RattaNeo charakteryzuje się niebywałym kunsztem wykonania i stanowi niekwestionowaną ozdobę każdego eleganckiego wnętrza. Zaprojektowane zostały z myślą o uniwersalnym zakresie zastosowania, tym samym mogą być ozdobą każdego pięknego wnętrza. Mogą być stosowane zarówno w salonie, stanowiąc dopełnienie wystroju, jak i samodzielnie nadające wnętrzu własnego charakteru. Meble z kolekcji Diamond RattaNeo są produkowane w stosunkowo małej liczbie egzemplarzy co nadaje kolekcji charakteru butikowego co jeszcze zwiększa ich wartość jako mebli o unikalnym charakterze.

Każdy egzemplarz posiada znak jakości RattaNeo w postaci hologramu z indywidualnym numer seryjnym, co gwarantuje, że kupujecie Państwo oryginalny markowy produkt.

 

1 Przedmiot
No reviews
Product added to wishlist

Strona RattaNNaturalny.pl korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi sprzedaży na możliwie najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony, oznacza zgodę na ich użycie.